کامینز موتور جدید X15 Stage V را معرفی کرد


امروز ، کامینز موتور X15 Stage V را برای کشتی‌هایی که در آب‌های داخلی اروپا فعالیت می‌کنند, معرفی کرد. این محصول دارای مجوز برای راه‌اندازی در سال ۲۰۲۱ می باشد. محدوده قدرت این محصول از ۵۰۰ تا ۶۰۰ اسب‌بخار (373 تا ۴۴۷ کیلووات) می باشد که برای کاربردهای کلیدی شامل محرک های کمان و نیروی محرکه اصلی بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد.

سدریک مرویلود ، مدیر عامل فروش موتور های دریایی اروپا توضیح می‌دهد: “موتور ‘X15 Stage V کامینز یک موتور یکپارچه و تکامل یافته است که در داخل طراحی و توسعه داده شده است. این امر تعادل مطلوب عملکرد و کارایی مربوط به آخرین استانداردها را ارائه می‌کند. “

علاوه بر سهولت نصب ، موتور ‘X15 Stage V کامینز به لطف راه حل از پیش مهندسی شده ، موجب می گردد تا خریداران صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های خود داشته باشند. مشتریان از موتورهایی کاملا یکپارچه بهره‌مند خواهند شد که تحت ضمانت کامینز پوشش داده می‌شود و توسط یک شبکه قوی از فروشندگان در اروپا پشتیبانی می گردد.

عملکرد موتور X15  کامینز در طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی با چگالی توان بالا اثبات شده است. قابلیت واکنش پذیری قوی آن در سرتاسر دور موتور توسط توربوشارژر Holset VGT فعال می شود. سیستم سوخت XPI کامینز، مقدار دقیقی از سوخت را در فشار بسیار بالا وارد می‌کند. با کنترل قوی موتور الکتریکی، این سیستم انعطاف‌پذیری در زمان تزریق سوخت را فراهم می‌کند تا احتراق و عملکرد سوخت را به حداکثر برساند در حالی که انتشار گازهای خروجی را به حداقل می‌رساند.

مرحله V(پنجم) دقیق ترین و همچینین جدیدترین مقررات آلایندگی در اروپا است. اکسیدهای انتشار نیتروژن (NOx) در سطح بسیار پایین ۰.۴ گرم / کیلووات ساعت تنظیم می‌شوند، که مستلزم استفاده از کاهش تصفیه کاتالیزوری انتخابی (SCR) می‌باشد. انتشار ذرات معلق (PM) فقط به 0.015 گرم در کیلووات ساعت محدود می شود و با اضافه شدن تعداد ذرات جدید (PN) به طور موثر 99.9 درصد از کل PM ذرات از بین می روند. برای رسیدن به این سطح نزدیک به صفر ، فیلتر ذرات دیزل (DPF) لازم است. سیستم تکامل یافته اگزوز کامینز شامل DOC (کاتالیزور اکسیداسیون دیزل) ، فناوری DPF و SCR در یک واحد دو تکه است که برای تناسب و راحتی در محفظه موتور و با دسترسی مناسب یه دیگر اجزاء موتور طراحی شده‌است.

“سدریک Merveillaud افزود: ” فن‌آوری موتور مرحله ۵ کامینر با تخصص ما در بازار فروش داخلی به ما این امکان را می‌دهد تا محصولی قابل اعتماد و قابل اطمینان را تولید کنیم که منطبق با آخرین استاندارد انتشار آلاینده‌ها است تا بتواند پاسخگوی نیاز خریداران باشد.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *