معرفی کمپرسور جدید ۸۰۰ Holset Turbocharger کامینز


(Cummins Turbo Technologies (CTT) بهبودهای پیشرفته سری 800 Holset Turbocharger را با یک مرحله کمپرسور کاملاً جدید ارائه می دهد. سری 800 Holset Turbocharger از CTT محصولی در کلاس جهانی برای مشتریان جهانی خود ارائه می دهد که تمرکز خود را بر ارائه عملکرد و زمان کار در بازارهای صنعتی با اسب بخار بالا می دهد. سری 800 توربوشارژر که از هم اکنون یکی از اجزای اصلی فهرست محصولات CTT به شمار می رود ، یک جهش به جلو انجام می دهد و برای ارائه پیشرفت های چشمگیر در عملکرد ، دامنه جریان ، قابلیت دما و مقاومت مهر و موم ، دوباره احیا شده است.
توربوشارژر سری 800 با معرفی پیشرفت های فنی مانند:

  • کمپرسور نسبت فشار بالا
  • دامنه جریان تمدید شده
  • روکش کمپرسور استیل ضدزنگ با دیواره نازک
  • آپشن یاتاقان بدون سرب
  • آپشن محفظه توربین با درجه حرارت بالا
  • مهر و موم بهبود یافته و استحکام مفصل ها

برای اولین بار در حال معرفی فناوری کمپرسور با فشار بالا (HPRC) در توربوشارژر سری 800 هستیم. این معماری محصول قابلیت دامنه جریان را تا 25٪ افزایش می دهد و برای نسبت فشار تا 6.5: 1 بهینه شده است. این قابلیت ها به مشتریان ما این امکان را داده است تا بدون نیاز به حرکت به یک ساختار 2 مرحله ای ، موتورها را 20 تا 40 درصد درجه بندی کنند. ما همچنین قابلیت ارتفاع اضافی را برای بسیاری از کاربرد ها فعال کرده ایم. پیشنهاد HPRC همچنین کارایی محصول ما را بهبود می بخشد. این دستاوردها معماری های کنترل هوا را امکان پذیر می کنند که که منجر به 5٪ بهبود BSFC برای برنامه های موجود در هنگام کار شبیه سازی موتور شده است.

سری جدید 800 هولست توربوشارژر با یک پوشش کمپرسور استیل ضد زنگ با دیواره نازک در دسترس است که به ما امکان می دهد قابلیت را بدون افزودن ادعای وزن یا فضا افزایش دهیم. ما همچنین یاتاقانهای بدون سرب ، محفظه های توربین با درجه حرارت بالا و استحکام اتصالات و آب‌بندی را افزایش داده‌ایم.

در کامینز ، سرمایه گذاری مداوم ما در تحقیق و توسعه ما را قادر می سازد تا راه حل های جدیدی را برای این بازار طراحی کنیم. ما در حال حاضر در حال ساخت یک سیستم الکترونیکی یکپارچه برای کنترل بهینه جریان و همچنین تمرکز بر روی بهبود کارایی مرحله توربین هستیم.

ما از ارائه فناوری های نوین جدید برای افزایش توانایی خط تولید HE800 بدون نیاز به ادعای فضایی اضافی ، هیجان زده هستیم. Brett Fathauer، مدیر اجرایی – مهندسی و تحقیقات، در این باره اظهار داشت: ما توانسته ایم با استفاده از تخصص مهندسی فنی و تجزیه و تحلیل پیشرفته شبیه سازی ، ویژگی های حیاتی کنترل هوا مانند نسبت فشار بالاتر و کارایی بهتر را همزمان با استحکام بیشتر محصول ارائه دهیم.

نتایج عملکرد سری 800 توربوشارژر به روز شده با اشتیاق مشتریان بسیاری که محصول هولست را “پیشرو در کلاس جهانی” توصیف می کنند ، روبرو شده است.

تیم CTT برای اطمینان از برتری این محصول جدید نسبت به رقابت و ایجاد ارزش برای مشتریان ، از آخرین شیوه های طراحی استفاده کرده است. سری 800 توربوشارژر به روز شده اکنون در دسترس است و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مشتریان از جمله تولید برق ، کشاورزی ، معدن ، نفت و گاز ، راه آهن ، ساخت و ساز و حمل و نقل دریایی را پوشش می دهد.

مت فرانکلین ، مدیر – مدیریت محصول و بازاریابی در Cummins Turbo Technologies اظهار داشت: “در CTT ، ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا محصولات خود را برای مشتریان بهبود بخشیم. سری جدید 800 توربو یک محصول پیشرو در کلاس جهانی است که بیش از انتظارات عملکرده است و ارزش بسیار خوبی برای مشتریان ما در سراسر جهان فراهم می کند.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *