اپلیکیشن جدید کامینز


” اپلیکیشن جدید کامینز امکان رفع مشکلات دستگاه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می کند”
با اپلیکیشن جدید گایدنز می توان طی تنها چند دقیقه وضعیت کارکرد موتورها را مورد بررسی و عیب یابی قرارد داد. پیشرفت تکنولوژی تنها موجب تغییرات فنی در دیزل ژنراتورها نشده و موجب ارتقاء نحوه ی سرویس دهی به مصرف کنندگان این محصولات نیز می شود.
1. بخش خدمات پس از فروش با بهره گیری از تکنولوژی به دنبال یافتن راه حل های سریع تر برای موقعیت های مختلف است
زمانی که دستگاه های کامینز دچار اشکال می شوند و چراغ چکینگ موتور روشن می شود، چندین ساعت زمان صرف می شود تا بعد از تماس با بخش خدمات پس از فروش، متخصص فنی برای حل مشکل در محل حاضر شود و به مسأله ی پیش آمده رسیدگی کند. از طریق اپلیکیشن جدید می توان سریع تر به نتیجه رسید. گایدنز کدهای ارور دستگاه را شناسایی کرده و علت احتمالی مشکل و زمان حدودی تعمیر آن را اعلام می کند. در صورت دسترسی به اینترنت این مراحل به سرعت و به راحتی انجام می شوند.
2. راه حل در دست مشتریان خواهد بود!
مصرف کنندگان دستگاه های کامینز به راحتی و به صورت رایگان می توانند این اپلیکیشن را روی گوشی های خود داشته باشند. می توان کدهای ارور دستگاه ها را با نزدیک ترین نمایندگی خدمات پس از فروش در میان گذاشت و همزمان از این اپلیکیشن نیز کمک گرفت.
3. تکنسین ها زمان کمتری صرف می کنند و بهترین عملکرد خود را ارائه خواهند داد
برخی از مشتریان کامینز، تجهیزاتی از این شرکت را مورد استفاده قرار می دهند که ممکن است به راحتی قابل حمل به مراکز سرویس دهی کامینز نباشند و یا قطعات یدکی شان در دسترس نباشند. تکنسین ها بعد از بازدید دستگاه در محل و تشخیص مشکل باید به مرکز خدمات مراجعه کرده، قطعه های مورد نیاز را نهیه کنند و مجدد برای تعمیر دستگاه به محل برگردند.
زمانی که مشتریان از اپلیکیشن گایدنز استفاده کنند، ابتدا توسط این اپلیکیشن قطعه های مورد نیاز جهت تعمیر مشخص شده، سپس تکنسین ها قطعه ها را تهیه کرده و بعد به محل برای تعمیر دستگاه می روند.
مورد دیگری که به روند رفع مشکل دستگاه کمک می کند این مسأله است که اپلیکیشن مشخص می کند که مشکل مربوط به کدام بخش دستگاه است و از ابتدا متخصص مربوط به آن بخش به محل اعزام می شود.
4. تعمیرات دستگاه ها بهینه تر و در زمان کوتاه تری اتفاق خواهند افتاد
درواقع درصورت استفاده از این اپلیکیشن، روند تعمیر برنامه ریزی شده تر و کوتاه تر می شود. زمان در کارگاه های صنعتی مقوله مهم و تعیین کننده ای است، لذا صرفه جویی در آن امتیاز مهمی برای کارفرمایان به شمار می رود. برنامه ریزی جهت اعزام متخصصین فنی نیز آسان تر می شود و می توان متخصصین با تجربه تر را برای حل مشکلات پیچیده تر اعزام کرد.
5. مصرف کنندگان سریع تر از همیشه دستگاه های خود را تعمیر شده در اختیار خواهند داشت
امکان رفع مشکلات جزئی ای که برای دستگاه ها پیش می آید در محل کارگاه نیز وجود دارد. اگر تعمیرات پیچیده تری مورد نیاز باشد، با اتلاف وقت کمتری متخصصین به محل استقرار دستگاه رفته و بسیار سریع تر از گذشته موضوع مرتفع می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *